Login | Register | FAQ
Anonymous

کانکس اداری

+ Post a reply

1 post Page 1 of 1


کانکس اداری

by ebrahim01 » Sun Jul 22, 2018 5:20 pm

کانکس اداری سالنی
کانکس اداری سالنی همانگونه که از نامش پیداست شامل یک محیط اداری سالنی بدون امکانات رفاهی همچون آشپزخانه و یا سرویس بهداشتی است. در کانکس اداری سالنی امکان یک چیدمان کاملا اداری وجود دارد. کانکس اداری سالنی را می توان در ابعاد مختلف تولید کرد و رایج ترین ابعاد کانکس اداری که استفاده میشود با طول 12 متر تولید می شود.

در کانکس اداری سالنی به طول 12 متری، شما میتوانید تعداد چندین میز اداری در آن جای دهید. همچنین از این نوع کانکسها میشود به عنوان انبار و بایگانی راکد نیز استفاده کرد. از دیگر مزایای این کانکسها تسلط بر پرسنل اداری میباشد، چون پرسنل شما در یک جا متمرکز میباشد .

کانکس اداری دو اتاقه
این نوع از کانکس اداری دارای دو اتاق بزرگ میباشد که دو واحد مجزا اداری در یک کانکس کنار هم میباشند. در این نوع از کانکس اداری، این دو اتاق با یک درب مشترک به بیرون کانکس راه پیدا می کند. همچنین هر اتاق دارای برق ،تلفن ،جای کولر،دریچه بخاری مجزا می باشد.

کانکس اداری دو اتاقه با آبدارخانه
در این نوع کانکس در کنار سالن، بخشی به عنوان آبدارخانه ایجاد شده است. در بخش آبدارخانه کانکس ، امکانات شستشو و آب لوله کشی و ... وجود. دارد.

کانکس اداری دو اتاقه با آبدارخانه و سرویس بهداشتی
در این نوع از کانکس اداری نیز، آبدارخانه و سرویس بهداشتی با تمام امکانات تعبیه شده است. این نوع از کانکس ها امکانات کامل یک اداره را دارند.

کانکس اداری به عنوان کمپ اداری
بسیاری از ادارات و سازمانها برای استقرار پرسنل خود کمپ اداری تهیه می کنند که این کمپ ها به صورت دو طبقه و یا سالنها و دفاتر جدا کننده می باشد این ساختمانهای اداری دارای اتاق پرسنل ، اتاق جلسات،اتاق پذیرایی از مهمان های ویژه و نماز خانه و همچنین سالن غذاخوری و سرویس بهداشتی و آبدارخانه در ابعاد و اندازه های مختلف دارد.

ما در زیر لیست خلاصه ای از انواع کانکس اداری را می آوریم.

کانکس اداری سالنی ثابت - کانکس اداری سالنی با آبدارخانه و سرویس بهداشتی کامل - کانکس اداری دو اتاقه - کانکس سالنی دو اتاقه با آبدارخانه - کانکس اداری دو اتاقه با آبدارخانه و سرویس بهداشتی - کانکس اداری دو اتاقه پاگرددار - کانکس اداری سه اتاقه
User avatar

ebrahim01

  • Posts: 1
  • Joined: Sat Jul 21, 2018 8:59 pm
  • Location: تهران


+ Post a reply

Page 1 of 1