Login | Register | FAQ
Anonymous

آموزش نصب کرکره برقی

+ Post a reply

1 post Page 1 of 1


آموزش نصب کرکره برقی

by amozeshgahbargh » Mon Jul 23, 2018 7:59 am

جزوه نصب کرکره برقی
آموزش کرکره برقی به دلیل تقاضای بازار یکی از پرطرفدار ترین آموزش ها می باشد کارآموزان با گزراندن این دوره آموزشی تمامی کرکره های برقی موجود در بازار را می توانند به صورت عملی نصب کنند آموزش کرکره برقی شامل آموزش نصب موتور توبلار با انواع تیغه ها،آموزش نصب موتور ساید با تمامی تیغه ها و آموزش موتر سانترال می باشد که در کارگاهی مجهز و زیر نظر اساتید خبره صورت می پذیرد.با پر کردن فرم در منو ثبت نام می توانید اقدام به ثبت نام در این دوره آموزشی کنید.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی در زمینه برق و الکترونیک محصولات جدیدی وارد بازار می شود که هر کدام مزایایی نسبت به محصولات مشابه دارند این مزایا می تواند ظاهری زیبا، قدرت بیشتر در حجم کمتر، کارایی بیشتر ، سهولت استفاده و … باشد که این امکانات می تواند مصرف کنندگان را قانع به استفاده از این محصول کند.

آموزش کرکره برقی

کرکره های برقی از جمله درب های اتوماتیک هستند که با گذز زمان توانسته اند شکل سنتی درب های کرکره ای قدیمی را عوض کنند این محصول با ظاهری زیبا،صدای کم هنگام کارکرد و سهولت در استفاده آن (کارکرد با نیروی برق) توانسته جایگزین شایسته ای برای کرکره های قدیمی باشد حال اینکه دیگر نیازی به استفاده از نیروی انسانی برای بالا و پایین کردن کرکره نیست و تنها با فشردن یک کلید بر روی ریموت کنترل می توان کرکره هایی در ابعاد بزرگ را نیز باز و بسته کرد.

معرفی اجزای تشکیل دهنده کرکره برقی

تیغه کرکره برقی:

تیغه ها بدنه اصلی کرکره را تشکیل می دهند و نمای ظاهری کرکره حاصل در کنار هم قرار گرفتن تیغه های آن می باشد، تیغه ها در جنس ها و انواع مختلف ساخته می شوند.

تقسیم بندی تیغه ها از نظر آلیاژ ساخت:

تیغه های آلمینیومی : این تیغه ها از پرکاربردترین تیغه های کرکره برقی موجود در بازار می باشند که آلیاژ تشکیل دهنده آنها از آلمینیوم است این تیغه ها همچنین در سه کیفیت آلمینیوم خالص (شمش خالص)، آلمینوم درجه دو (70% آلمینیوم و 30% ضایعات آلمینیوم) و آلمینیوم درجه سه (100% از ضایعات آلمینیوم) ساخته می شوند.

تیغه های گالوانیزه : جنس این تیغه ها از گالوانیزه بوده و نسبت به سایر تیغه ها از قیمت پایینی برخوردار هستند.

تیغه های پلی کربنات : این تیغه ها ظاهری شفاف دارند بطوری که مانند شیشه طرف دیگر تیغه کاملا قابل رویت است و در مواردی که نیاز به رویت محیط داخلی محل نصب کرکره باشد از آنها استفاده می شود.

تقسیم بندی تیغه ها از نظر شکل ظاهری:

تیغه های تک جداره : این تیغه ها همانطور که از نامشان پیداست از یک جداره تشکیل شده اند و معمولا برای استفاده در ابعاد کوچک و استفاده های تزئینی کاربرد دارند.

تیغه های دو جداره : بدنه این تیغه ها از دو جداره تشکیل شده است که معمول ترین تیغه های مورد استفاده در نصب کرکره برقی برای فروشگاه ها، پارکینگ ها و … هستند این تیغه ها نیز در انواع مختلف ساخته و به بازار عرضه می شوند.

تیغه پانچ دار : بر روی این تیغه ها محفظه هایی تعبیه شده که تیغه را به صورت شبکه ای شکل کرده است و برا ی محل هایی که نیاز به رویت پشت کرکره باشد استفاده می شوند.

تیغه دو جداره پل دار : این نوع از تیغه ها به صورت دو جداره هستند که پل در بین جداره ها قرار دارد و دو جداره را به هم متصل می کند این تیغه ها در انواع تک جداره و دوجداره ساخته می شوند.

تیغه های دو جداره فوم دار : تیغه های دو جداره ای هستند که بین جداره های آنها فوم قرار گرفته است این تیغه ها عایق حرارت و صدا هستند و با صدای کمی کار می کنند تنها عیب این تیغه ها این است که از آنها نمی توان در ابعاد بزرگ به دلیل استقامت کمی که دارند استفاده کرد (دلیل استقامت پایین نبود پل در بین جداره ها است).

کپس : کپس ها از پلاستیک ساخته می شوند و در دوطرف تیغه های کرکره نصب شده و از جابه جایی تیغه ها داخل ریل به چپ و راست جلوگیری می کنند.


http://amoozeshbargh.com/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%DA%A9%D8%B1%DA%A9%D8%B1%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D9%82%DB%8C/
User avatar

amozeshgahbargh

  • Posts: 2
  • Joined: Mon Jul 23, 2018 7:26 am


+ Post a reply

Page 1 of 1